دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

مطالب آموزشی
بدون دیدگاه

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

هزینه ایمپلنت دندان

هنگامی که بیماران با مطب ما تماس می گیرند، اولین سوالی که معمولا از ما می پرسند این است که “هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟”
سوالات در مورد هزینه ایمپلنت دندان بیشتر از سوالات مربوط به درد بعد از عمل یا حتی میزان موفقیت پروسه ایمپلنت دندانی است.

متوجه هستیم. ما نیز خانواده هایی داریم که باید تامین کنیم، و می دانیم که رفع همه نیازهای شما چقدر می تواند دشوار باشد. با این حال، ایمپلنت های دندانی ممکن است مقرون به صرفه تر از آن چیزی باشند که فکر می کنید. قبل از شروع پرش به اعداد، می خواهیم شما را تشویق کنیم که به هزینه ایمپلنت دندان به عنوان یک سرمایه گذاری به جای هزینه نگاه کنید.

مرکز دندانپزشکی دکتر علی زرگانی ، بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت شما بیماران محترم می باشد.

ایمپلنت دندان یک سرمایه گذاری است.

در ظاهر، ایمپلنت های دندانی فوق العاده گران به نظر می رسند، به خصوص زمانی که با روش های جایگزینی دیگر دندان مقایسه شوند. با این حال، پروتزها و بریج ها، دو جایگزین، معمولاً هر ۵ تا ۱۰ سال یکبار باید تعمیر یا تعویض شوند. هزینه این تعمیر و نگهداری منظم ممکن است به سرعت از هزینه‌های روی آوردن به ایمپلنت‌ها که می‌تواند یک عمر دوام داشته باشد (تا زمانی که به درستی از آنها مراقبت کنید) بیشتر شود. آنها همچنین از خراب شدن استخوان فک شما جلوگیری می کنند – پروتزها و بریج ها نمی توانند این کار را انجام دهند.

همانطور که فک شما خراب می شود، شکل صورت شما تغییر می کند. شما شروع به پیرتر نشان دادن خواهید کرد. علاوه بر این، دندان های موجود شما شروع به لق شدن خواهند کرد. استخوان فک ساختاری را فراهم می کند که ریشه دندان های شما را در جای خود نگه می دارد. پس از از بین رفتن، سایر دندان های خود را نیز از دست خواهید داد. نگه داشتن بقیه دندان ها در دهان قیمتی ندارد.

بنابراین، ما شما را تشویق می کنیم که ایمپلنت های دندانی را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید، نه به عنوان هزینه.

دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران
دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

خوب، پس هزینه ایمپلنت دندان من چقدر خواهد بود؟

اول، هر مورد منحصر به فرد است. با این حال، به طور کلی، ایمپلنت دندان تک دندانی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار برای هر ایمپلنت هزینه دارد. نه در هر روش، بلکه در هر ایمپلنت. برخی از بیماران تنها به یک ایمپلنت نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر به دلیل از دست دادن چندین دندان به چندین ایمپلنت نیاز دارند.

توجه داشته باشید که این فقط هزینه خود ایمپلنت دندان است. هزینه های دیگری نیز وجود دارد از جمله:

تاج (خود دندان) – این می تواند سفارشی یا استوک باشد
اباتمنت (قسمتی که ایمپلنت و تاج را به هم متصل می کند)
هزینه کشیدن دندان و ریشه
هزینه بازدید از دفتر.
مراقبت قبل از عمل
مراقبت پس از عمل
این هزینه‌های اضافی می‌تواند از ۱۵۰۰ تا ۲۸۰۰ دلار متغیر باشد که هزینه کل یک ایمپلنت را بین ۳۰۰۰ تا ۴۸۰۰ دلار می‌رساند.

ایمپلنت های زیگوماتیک

اگر به ایمپلنت زیگوماتیک نیاز دارید، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه ها کمی بالاتر باشد. ایمپلنت های زیگوماتیک کمی طولانی تر از ایمپلنت های معمولی هستند و برای قرار دادن آنها به مهارت و آموزش بسیار بیشتری نیاز دارند.

آنها برای بیمارانی طراحی شده اند که از دست دادن استخوان و لثه قابل توجهی دارند. خبر خوب این است که از آنجایی که ما می‌توانیم ایمپلنت‌های زیگوماتیک را ارائه کنیم، فقط برای یک جراحی هزینه می‌پردازید، نه دو عمل. ایمپلنت های زیگوماتیک عالی هستند زیرا به ما امکان می دهند از جراحی های پیوند استخوان به طور کلی صرف نظر کنیم.

نحوه تعیین هزینه های دقیق ایمپلنت دندان

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، هزینه کل ایمپلنت های دندانی بسته به مورد هر بیمار می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی به ایمپلنت های تک نیاز دارند در حالی که برخی دیگر ممکن است به قوس کامل نیاز داشته باشند. علاوه بر این، ویژگی‌های فیزیکی دهان هر بیمار در کار مورد نیاز و در نهایت نوع و قیمت ایمپلنت‌ها نقش خواهد داشت.

بهترین راه برای اطلاع از هزینه ایمپلنت شما این است که یک مشاوره اولیه با پزشکان ما داشته باشید.

پزشکان ما از تصویر اسکن سه بعدی در طول مشاوره برای تعیین تراکم استخوان استفاده خواهند کرد و ببینند آیا شما کاندیدای ایمپلنت فوری هستید یا اینکه قبل از کاشت ایمپلنت به پیوند اضافی نیاز است.

پس از مشاوره، دقیقاً خواهید دانست که چه کاری باید انجام شود و کل هزینه ها چقدر خواهد بود. همچنین در صورت نیاز گزینه های تامین مالی بیمار به شما ارائه می شود.

پوشش بیمه دندانپزشکی

خبر خوب این است که اکثر ارائه دهندگان بیمه دندان بخشی از هزینه های ایمپلنت دندان را پوشش می دهند. بیمه معمولاً همه هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد، بنابراین احتمالاً هنوز هم باید مقداری پول کنار بگذارید تا بتوانید پروسه ایمپلنت دندان خود را برنامه‌ریزی کنید، اما مطمئناً نه به اندازه‌ای که در صورت نداشتن بیمه انجام می‌دادید.

علاوه بر این، بسیاری از بیماران ما از توانایی ما برای ارائه تامین مالی Care Credit استفاده می کنند، که به آنها این امکان را می دهد که هزینه ایمپلنت دندان خود را با یک سری اقساط ماهانه مقرون به صرفه بپردازند. ما همچنین تامین مالی بیمار را از طریق باشگاه وام ارائه می دهیم.

برای مشاوره با جراح و دندانپزشک زیبایی با تجربه تهران ، دکتر علی زرگانی با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر علی زرگانی دندانپزشک زیبایی فرمانیه در اینستاگرام کلیک کنید.

www.dralizargani.com, اصلاح طراحى لبخند کرج, بلیچینگ درمنزل کرج, بهترین دندانپزشک ایمپلنت, دکتر لمینت در تهران, دندانپزشک جراح کرج, دندانپزشکی در فرمانیه, دندانپزشکی زیبایی کرج, کامپوزیت ونير کرج, لمینت دندان کرج, متخصص ایمپلنت در تهران, هزینه ایمپلنت دندان
نوشتهٔ پیشین
مدت زمان بهبودی از ایمپلنت دندان چقدر است؟
نوشتهٔ بعدی
آیا من کاندید خوبی برای ایمپلنت دندان هستم؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس جهت مشاوره 09333868225