بلیچینگ دندان


تعرفه قیمتی بلیچینگ دندان

شروع قیمت از
۸.۵۰۰.۰۰۰


بلیچینگ دندان چیست؟

با ظهور روش های جدید در دندانپزشکی اکنون داشتن لبخند زیباتر در دسترس افراد بیشتری قرار دارد. یکی از محبوب ترین روش های سفید کردن دندان بلیچینگ دندان است. رنگ مینای دندان ها در اثر مصرف موادی همچون قهوه و تنباکو تغییر رنگ می دهد.

اگرچه بسیاری از لکه ها را می توان با تکنیک های سفید کردن دندان از بین برد، اما سفید کردن ممکن است برای افرادی که دندان های حساس دارند نارحت کننده باشد. بلیچینگ دندان یکی از روش های سفید کردن دندان و اصلاح طرح لبخند، با کمک مواد ویژه است. این کار می تواند هم در مطب دندانپزشک انجام شود و هم در منزل توسط خود فرد.

البته در هر کدام از این دو روش، مواد متفاوتی برای بلیچینگ دندان استفاده می شود. بلیچینگ دندان و سفید کردن دندان، موجب افزایش اعتماد به نفس افراد شده و حس زیبایی و آراستگی به فرد می دهد. از این رو این روش طرفداران زیادی دارد. بلیچینگ دندان یکی از اولین گزینه ها برای داشتن طرح لبخند زیبا در افراد است.

مراقبت های بعد از بلیچینگ دندان

۱) در ساعات اولیه لثه خود را با آب گرم تمیز نمائید. بهتر از برای جلوگیری از درد لثه دندان و التهاب آن را به آرامی ماساژ دهید.

۲) از مواد استعمال دخانیات و کشیدن سیگار و قلیان خودداری کنید.

۳) دندان های خود را روزی دو بار با آب گرم بشویید.

۴) از خوردن غذا ها و مواد غذایی حاوی رنگدانه ها همچون نوشابه تا ۲۴ ساعت اولیه خودداری نمایید و برای داشتن دندان های سفید اگر این مواد به دندان های شما برخورد نمود بهتر از به شستشوی سریع دندان ها اقدام نمایید.

۵) از خوردن نوشیدنی هایی مثل چایی پررنگ، قهوه خودداری کنید.

۶) از مصرف غذاهایی که سرد می باشند خودداری نمائید.

۷) در چند روز اول که می خواهید مسواک بزنید از خمیردندان ضد حساسیت استفاده نمایید تا دندان های شما کمتر دچار حساسیت شود و در بروز حساسیت هیچ نگران نباشید برطرف می گردد.

۸) یک هفته بعد از انجام بلیچینگ به دندانپزشک خود مراجعه نمایید تا بررسی لازم صورت گیرد.

۹) می توانید بعد از بلیچینگ دندان از نوشیدنی های بی رنگ همچون شیر و آب استفاده کنید.

۱۰) میوه هایی همچون موز و سیب پوست گرفته شده استفاده نمائید.

۱۱) برنج، ماکارونی، نان و سیب زمینی پخته استفاده نمائید.

۱۲) از لبنیات همچون پنیر، ماست، خامه می توانید استفاده نمائید.

تماس جهت مشاوره 09333868225