دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

آیا من کاندید خوبی برای ایمپلنت دندان هستم؟

مطالب آموزشی
بدون دیدگاه

آیا من کاندید خوبی برای ایمپلنت دندان هستم؟

 کاندید ایمپلنت دندان

اگر یک یا چند دندان از دست داده اید، احتمالاً کاندیدای خوبی برای ایمپلنت دندان هستید. اما گاهی اوقات، ممکن است قبل از جراحی ایمپلنت دندان نیاز به یک یا دو مرحله اضافی داشته باشید.

چرا؟

وقتی دندانی را از دست می دهید، استخوان اطراف شروع به تحلیل رفتن می کند. برای انجام موفقیت آمیز ایمپلنت دندان، به استخوان کافی برای حمایت از پست نیاز دارید. بنابراین بسته به مدت زمانی که دندان شما از دست رفته است، ممکن است استخوان کافی نداشته باشید.

اگر دندان شما در مطب ما کشیده شده است، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا استخوان خود را با پیوند استخوان ترمیم کنید. در این روش از مواد پیوند استخوان برای ساختن ساختار استخوانی کافی برای ایمپلنت دندان استفاده می شود.

مرکز دندانپزشکی دکتر علی زرگانی ، بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت شما بیماران محترم می باشد.

بهترین بخش کل فرآیند ایمپلنت دندانی این است که اغلب این کارها را می توان در زیر یک سقف انجام داد. دندانپزشکان ایمپلنت دندان ما آموزش دیده اند تا با ایمپلنت های دندانی لبخند شما را آماده کنند، بگذارند، و لبخند شما را بازسازی کنند.

دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران
دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

مدت زمان بهبودی ایمپلنت های دندانی چقدر است؟

اکثر بیماران از ساده بودن جراحی ایمپلنت دندان شگفت زده می شوند و آن را آسان تر از کشیدن دندان می دانند.

می توانید انتظار داشته باشید که روز بعد به کار یا فعالیت های روزانه خود بازگردید.

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر علی زرگانی دندانپزشک زیبایی فرمانیه در اینستاگرام کلیک کنید.

اگر شروع به احساس درد کردید، توصیه می کنیم از مسکن های بدون نسخه مانند ادویل استفاده کنید. مانند سایر روش های دندانپزشکی، پرهیز از غذاهای سفت بهتر است و استفاده از کیسه یخ می تواند به کاهش تورم کمک کند.

زمان بهبودی برای پیوند ایمپلنت دندانی با استخوان شما می تواند چهار ماه یا بیشتر طول بکشد. پس از بهبودی کامل، شما برای مرحله بعدی آماده خواهید بود: ترمیم تاج خود، که شبیه یک دندان طبیعی است و می تواند درست در مطب ما ساخته شود.

در مورد ایمپلنت دندان سوالی دارید؟

از ما بپرس!

دندانپزشکان و تیم دندانپزشکی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

www.dralizargani.com, بلیچینگ درمنزل کرج, بلیچینگ دندان کرج, بلیچینگ سفید کرج, بهترین دندانپزشک ایمپلنت, بهترین متخصص ایمپلنت, تأثیر سیگار بر روی دندان ها, جراح و دندانپزشک کرج اصلاح لبخند کرج, دکتر لمینت در تهران, دندانپزشک در شمال تهران, دندانپزشکی در فرمانیه, دندنپزشک زیبایی فرمانیه, کامپوزیت ونير کرج, کامپوزیت ونیر دندان کرج, کاندید ایمپلنت دندان, متخصص زیبایی دندان در تهران
نوشتهٔ پیشین
هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟
نوشتهٔ بعدی
۵ چیزی که در مورد ایمپلنت دندان به شما نمی گویند!

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس جهت مشاوره 09333868225