دندانپزشک در شمال تهران | دکتر لمینت در تهران

کاشت ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت تهران

مطالب آموزشی
بدون دیدگاه

کاشت ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت تهران

بهترین متخصص ایمپلنت تهران

آیا کاشت ایمپلنت دندان نیاز به جراحی دارد؟

یکی دیگر از معایب عمده ایمپلنت های دندانی این است که برای قرار دادن آنها نیاز به جراحی دارند. ممکن است فکر کنید که این یک مشکل بزرگ است، اما جراحی همیشه یک خطر برای سلامتی است. میزان عوارض فقط ۵ تا ۱۰ درصد است.

خطرات و عوارضی که برای ایمپلنت دندان متحمل می شوید شامل عفونت، آسیب به دندان های دیگر، تاخیر در بهبود استخوان، آسیب عصبی، خونریزی طولانی مدت، شکستگی فک و موارد دیگر است. اگر مایل به پذیرش این خطرات هستید، ایمپلنت دندان ممکن است برای شما مناسب باشد.

 بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران اینجاست.

ممکن است نیاز به تعویض ترمیم های خود داشته باشید؟

اگرچه ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند مادام‌العمر برای شما دوام بیاورند، ترمیم‌هایی که به آن‌ها وصل می‌کنید ممکن است نتوانند. یکی دیگر از معایب ایمپلنت های دندانی این است که ممکن است نیاز به تعویض ترمیم های خود داشته باشید که می تواند بسیار پرهزینه باشد. به عنوان مثال، یک روکش دندان می تواند حدود ۱۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد.

اگر چندین مورد در دهانتان وجود دارد، واقعاً می‌توان آن را افزایش داد. بریج ها و پروتزهای دندانی هزینه کمتری دارند، اما همچنان به مرور زمان افزایش می یابند. اکثر بیمارانی که نیاز به تعویض ترمیم های خود دارند، کسانی هستند که در وهله اول از آنها مراقبت نکرده اند.

روکش‌های دندان و بریج‌های دندانی از جنس چینی ساخته شده‌اند که معمولاً با مراقبت مناسب می‌توانند تا آخر عمر شما دوام بیاورند. این بدان معناست که شما به طور منظم مسواک بزنید و نخ دندان بکشید و از آسیب فیزیکی به دندان های خود اجتناب کنید. این به معنای استفاده از محافظ شب و محافظ دهان در مواقع ضروری است.

دندانپزشک در شمال تهران | دکتر لمینت در تهران

دندانپزشک در شمال تهران | دکتر لمینت در تهران

ممکن است استخوان اطراف ایمپلنت خود را از دست بدهید:

یکی دیگر از عواملی که ممکن است بخواهید قبل از انتخاب ایمپلنت دندان در نظر بگیرید این یکی از موارد اصلی است

عیب. اگرچه ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند به شما در حفظ توده استخوانی در فک‌تان کمک کنند، اما از دست دادن استخوان اطراف ایمپلنت‌ها همچنان رایج است. این از از دست دادن استخوان طبیعی در طول سال ها است.

اگر استخوان زیادی از دست بدهید، ممکن است نیاز به تعویض ایمپلنت دندانی خود داشته باشید. به همین دلیل مهم است که ایمپلنت های دندانی خود را توسط دندانپزشک ماهری مانند ما در مطب دکتر علی زرگانی قرار دهید. ما وقت خود را صرف برنامه ریزی جراحی ایمپلنت دندانی شما می کنیم تا مطمئن شویم ایمپلنت شما در بهترین نقطه ممکن برای نتایج طولانی مدت قرار می گیرد.

ایمپلنت های دندانی زمان زیادی برای بهبودی نیاز دارند:

اگر به دنبال نتایج فوری برای دندان های از دست رفته خود هستید، ایمپلنت های دندانی راه حل شما نیستند. یکی از معایب عمده ایمپلنت های دندانی این است که زمان زیادی برای بهبودی نیاز دارند. برای شروع، دندانپزشک ما ابتدا باید مطمئن شود که توده استخوانی کافی در فک خود دارید تا در وهله اول ایمپلنت ها را قرار دهید.

 دکتر علی زرگانی ، بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران هستند.

اگر این کار را نکنید، باید به شما یک جراحی پیوند استخوان بدهیم. اگر نیاز به کشیدن دندان دارید، این کار نیز باید از قبل انجام شود. ما نمی‌توانیم ایمپلنت‌های دندانی شما را تا زمانی که لثه‌های شما در اثر استخراج و پیوند استخوان بهبود پیدا کنند، قرار دهیم.

از آنجا، ما ایمپلنت های دندانی شما را با جراحی قرار می دهیم.

هنگامی که جراحی شما کامل شد، باید اجازه دهیم لثه شما یک بار دیگر بهبود یابد. اینجاست که لثه های شما شروع به رشد استخوان اطراف ایمپلنت ها می کنند. روند بهبودی ممکن است بین ۳ تا ۱۸ ماه طول بکشد تا بهبود یابد. تا زمانی که لثه های شما پس از جراحی بهبود نیافته اند، می توانیم از لثه های شما اثر گرفته و ترمیم دندان های دائمی شما را ایجاد کنیم.

وقتی آن‌ها از آزمایشگاه برگشتند، بالاخره می‌توانیم آن‌ها را در دهانتان بگذاریم تا امیدواریم تا پایان عمرتان باقی بمانند.

اگر صبر و حوصله ندارید، احتمالاً ایمپلنت دندان درمان دندانی مناسبی برای شما نیست.

خوشگل کردن دندان در تهران

ایمپلنت های دندانی احتمال شکست دارند:

هر بیماری که ایمپلنت دندانی دریافت می‌کند این احتمال را دارد که ایمپلنت‌های دندانی آنها شکست بخورد. به طور معمول نرخ شکست تنها حدود ۱۰٪ است. ما فقط به بیمارانی ایمپلنت دندان می دهیم که معتقدیم ایمپلنت های ناموفق نخواهند داشت. اگر جراحی ایمپلنت دندان را انتخاب می کنید، مهم است که آنها را از یک دندانپزشک ماهر و آموزش دیده برای خطرات کوچکتر شکست دریافت کنید.

امروز یک مشاوره برای تعویض دندان برنامه ریزی کنید:

چه این وبلاگ به شما در تصمیم گیری برای دریافت ایمپلنت دندان یا انتخاب روش دیگری برای جایگزینی دندان کمک کند، دندانپزشک ما اینجاست تا در طول مشاوره با شما بنشیند تا ببیند چه چیزی برای شما مناسب است.

با ما تماس بگیرید تا امروز یک قرار ملاقات برای ایمپلنت دندان در زعفرانیه تهران تعیین کنید.

www.dralizargani.com, اصلاح طراحى لبخند کرج, بهترین دکتر ایمپلنت فوری در تهران, بهترین دندانپزشک ایمپلنت, بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران, بهترین متخصص ایمپلنت تهران, جراح و دندانپزشک کرج اصلاح لبخند کرج, دکتر علی زرگانی, کاشت ایمپلنت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت تهران
نوشتهٔ پیشین
آیا روکش ها بهترین گزینه هستند؟ فوق تخصص زیبایی دندان در تهران
نوشتهٔ بعدی
ایمپلنت دندان با بهترین دندانپزشک ایمپلنت در تهران

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button تماس جهت مشاوره 09333868225