دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

۳ مزیت برتر انتخاب دندانپزشک خانوادگی

مطالب آموزشی
بدون دیدگاه

۳ مزیت برتر انتخاب دندانپزشک خانوادگی

دندانپزشک خانوادگی

یک روز متوسط در یک خانواده متوسط آمریکایی شامل موارد زیادی است: بازی‌های فوتبال، تصمیم‌گیری برای پختن (یا چیدن) شام، کلاس‌های رقص، گردهمایی، فعالیت‌های بعد از مدرسه، جلسات هیئت مدیره مدرسه و این فهرست ادامه دارد. شگفت‌انگیز است که چگونه می‌توانی به یکباره همه جا باشی و از فشار منفجر نشوی. و علاوه بر هر چیز دیگری، مطمئن شوید که کل خانواده با پزشک، دندانپزشک، ارتودنتیست و چه کسی می‌داند قرار ملاقات‌های دیگری (به‌جز شکستگی‌های تصادفی استخوان‌های ناشی از بازی فوتبال یا تصادف درخت‌نوردی) به‌روز هستند.

حضور در میلیون‌ها مکان مختلف برای فعالیت‌های فردی فرزندانتان یک چیز است. این کار دیگری است که باید آن را برای قرار ملاقات دندانپزشکی برای هر یک از اعضای خانواده انجام دهید. تصور کنید (یا شاید مجبور نباشید) در سراسر شهر به چندین مطب دندانپزشکی مختلف برای نیازهای فرزندان، شوهر و والدین بزرگتر خود سفر کنید.

انتخاب یک دندانپزشک خانوادگی می تواند تنها راه حل این مشکل باشد: می توانید برای تمام نیازهای دندانی خانواده خود به یک دندانپزشک مراجعه کنید. برای کمک به تصمیم گیری در مورد دندانپزشک مناسب برای خود و خانواده تان، ما ۳ امتیاز برتر مراجعه به دندانپزشک خانواده را به اشتراک می گذاریم. ۱. قرار ملاقات ها را برای کل خانواده تعیین کنید.

مرکز دندانپزشکی دکتر علی زرگانی ، بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت شما بیماران محترم می باشد.

دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران
دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

چرا باید با قرار ملاقات‌های سالانه، جراحی‌های دهان یا کارهای زیبایی…خوب، بیشتر زحمت بکشید؟ انتخاب دندانپزشکی خانوادگی این امکان را برای شما فراهم می کند که یک تماس تلفنی با کودک ۱۰ ساله، نوجوان، همسر و حتی والدین یا خویشاوندان مسن خود برقرار کنید. برخی از دندانپزشکان خانواده حتی به شما اجازه می دهند تا قرار ملاقات های روزانه خود را تعیین کنید و زندگی را کمی آسان تر می کنند!

۲. انواع خدمات دندانپزشکی را دریافت کنید

در حالی که برای همه افراد خانه خود قرار ملاقات های دندانپزشکی می گذارید، فقط به تمیز کردن ۶ ماهه یا سالانه محدود نمی شوید. بسیاری از دندانپزشکان خانواده خدمات مختلفی از جمله باندینگ، دندانپزشکی زیبایی، اینویزیلاین و حتی ایمپلنت های دندانی را ارائه می دهند. و برای آن دسته از اعضای خانواده که ممکن است فوبیای مختصری از دندانپزشک داشته باشند (اصطلاح فانتزی ادنتوفوبیا است)، بسیاری از دندانپزشکان آرامبخش خوراکی را پیشنهاد می کنند تا به شما کمک کنند مراقبت های دندانی را بدون تنش یا ناراحتی دریافت کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای آقای دکتر علی زرگانی دندانپزشک زیبایی فرمانیه در اینستاگرام کلیک کنید.

۳. از ساعات انعطاف پذیر و راحت لذت ببرید

یک دندانپزشک خانواده می‌داند که برنامه شما به ساعات کاری عادی نمی‌پیوندد. شما می توانید در شیفت شب با همسری که یک شغل ۹-۵ کار می کند و بچه هایی که هر شب تا ساعت ۶ بعد از ظهر فعالیت های بعد از مدرسه دارند، پرستار باشید. یا می‌توانید یک والدین مجرد با دو شغل باشید که باید از یک تعهد به تعهد دیگر عجله کنید. در هر شرایطی که هستید، دندانپزشکان خانواده مایل به همکاری با شما هستند و ساعاتی را خواهند داشت که بیشتر برای زندگی خانوادگی مناسب است.

دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران
دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

و شرایط اضطراری مشکلی نخواهد بود!

ما یک شماره تماس اضطراری برای زمانی که مطب ما از نظر فنی بسته است، ارائه می دهیم. دندانپزشکان خانواده درک می کنند که اعضای خانواده در هر سنی نیازهای دندانی متفاوتی دارند و ممکن است هر لحظه یک اورژانس رخ دهد. به همین دلیل است که آنها نه زمانی که برایشان راحت است، بلکه زمانی که شما و خانواده تان بیشتر به آنها نیاز دارید، در کنار شما هستند.

هنگام انتخاب دندانپزشک، دندانپزشکی خانوادگی را در نظر بگیرید که بتواند نیازهای هر کسی و همه افراد خانواده شما را برآورده کند.

www.dralizargani.com, اصلاح طراحى لبخند کرج, بلیچینگ درمنزل کرج, بلیچینگ دندان کرج, بلیچینگ سفید کرج, بهترین دندانپزشک ایمپلنت, جراح و دندانپزشک کرج اصلاح لبخند کرج, دکتر علی زرگانی, دکتر کامپوزیت دندان تهران, دکتر لمینت در تهران, دندانپزشک خانوادگی, لمینت سرامیکی هالیودی کرج, متخصص زیبایی دندان در تهران
نوشتهٔ پیشین
از درمان ریشه چه انتظاری باید داشت؟
نوشتهٔ بعدی
مزایا و معایب لمینت دندان چیست؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button تماس جهت مشاوره 09333868225