بهترین مرکز کامپوزیت در تهران | لمینت دندان در تهران

قرار دادن ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران

مطالب آموزشی
بدون دیدگاه

قرار دادن ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران

کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران

در طول جراحی برای قرار دادن ایمپلنت دندان، جراح دهان شما برشی ایجاد می کند تا لثه شما باز شود و استخوان نمایان شود. سوراخ هایی در استخوان که در آن پست فلزی ایمپلنت دندان قرار می گیرد سوراخ می شود. از آنجایی که پست به عنوان ریشه دندان عمل می کند، در عمق استخوان کاشته می شود.

در این مرحله، شما همچنان یک شکاف در جایی که دندان خود را از دست داده است خواهید داشت. در صورت نیاز می توان نوعی پروتز جزئی و موقت را برای ظاهر قرار داد. شما می توانید این دندان مصنوعی را برای تمیز کردن و هنگام خواب بردارید.

در انتظار رشد استخوان:

هنگامی که پست فلزی ایمپلنت در استخوان فک شما قرار می گیرد، استئواینتگراسیون (oss-ee-oh-in-tuh-GRAY-shun) شروع می شود. در طی این فرآیند، استخوان فک رشد کرده و با سطح ایمپلنت دندانی متحد می شود. این فرآیند، که می‌تواند چندین ماه طول بکشد، به ایجاد یک پایه محکم برای دندان مصنوعی جدید شما کمک می‌کند – درست همانطور که ریشه‌ها برای دندان‌های طبیعی شما انجام می‌دهند.

بهترین مرکز کامپوزیت در تهران | لمینت دندان در تهران

بهترین مرکز کامپوزیت در تهران | لمینت دندان در تهران

قرار دادن تکیه گاه:

هنگامی که استئواینتگراسیون کامل شد، ممکن است برای قرار دادن اباتمنت – قطعه ای که در نهایت تاج در آن قرار می گیرد – به جراحی اضافی نیاز داشته باشید. این جراحی جزئی معمولا با بی حسی موضعی در یک محیط سرپایی انجام می شود.

 دکتر علی زرگانی ، بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران هستند.

برای قرار دادن اباتمنت:

جراح دهان شما لثه شما را مجددا باز می کند تا ایمپلنت دندان در معرض دید قرار گیرد.
اباتمنت به ایمپلنت دندان متصل می شود.
سپس بافت لثه در اطراف اباتمنت بسته می شود، اما نه بیش از آن.
در برخی موارد، اباتمنت به ستون فلزی ایمپلنت دندان در هنگام کاشت پست متصل می شود. این بدان معناست که نیازی به یک مرحله جراحی اضافی نخواهید داشت.

با این حال، از آنجایی که اباتمنت از خط لثه عبور می کند، زمانی که دهان خود را باز می کنید قابل مشاهده است – و تا زمانی که دندانپزشک شما پروتز دندان را کامل نکند، همینطور خواهد بود. برخی از افراد این ظاهر را دوست ندارند و ترجیح می دهند اباتمنت را در یک روش جداگانه قرار دهند.

پس از قرار دادن اباتمنت، لثه های شما باید حدود دو هفته قبل از اینکه بتوان دندان مصنوعی را چسباند، بهبود یابد.

برای مشاهده نمونه کارهای بهترین دندانپزشک ایمپلنت در اینستاگرام کلیک کنید.

دندان مصنوعی جدید خود را انتخاب کنید:

هنگامی که لثه های شما بهبود می یابد، آثار بیشتری از دهان و دندان های باقیمانده خود خواهید داشت. از این قالب‌ها برای ساختن روکش استفاده می‌شود – دندان مصنوعی با ظاهر واقعی شما. تاج دندان را نمی‌توان تا زمانی که استخوان فک شما به اندازه کافی قوی باشد برای استفاده از دندان جدید قرار داد.

دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

دکتر علی زرگانی | دندانپزشک زیبایی فرمانیه | جراح دندانپزشک تهران

شما و متخصص دندانپزشکی خود می توانید دندان های مصنوعی متحرک، ثابت یا ترکیبی از هر دو را انتخاب کنید:

قابل جابجایی این نوع مشابه پروتز متحرک معمولی است و می تواند پروتز جزئی یا کامل باشد. این شامل دندان های سفید مصنوعی است که توسط صمغ پلاستیکی صورتی احاطه شده است. روی یک قاب فلزی که به اباتمنت ایمپلنت متصل است نصب می شود و به طور ایمن در جای خود محکم می شود. برای تعمیر یا تمیز کردن روزانه به راحتی می توان آن را جدا کرد.

درست شد. در این نوع، یک دندان مصنوعی به طور دائم بر روی یک اباتمنت ایمپلنت فردی پیچ یا سیمان می شود. شما نمی توانید دندان را برای تمیز کردن یا هنگام خواب درآورید. بیشتر اوقات، هر تاج به ایمپلنت دندانی خود متصل می شود. با این حال، از آنجایی که ایمپلنت‌ها بسیار قوی هستند، اگر چندین دندان به هم متصل شوند، می‌توان آنها را با یک ایمپلنت جایگزین کرد.

تیم ما در مطب دکتر علی زرگانی در تهران به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد با ما تماس بگیرید.

www.dralizargani.com, بهترین دندانپزشک ایمپلنت, بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در تهران, بهترین متخصص ایمپلنت, دکتر علی زرگانی, دندانپزشک در شمال تهران, کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران, لمینت سرامیکی هالیودی کرج, متخصص ایمپلنت در تهران, متخصص زیبایی دندان در تهران
نوشتهٔ پیشین
ایمپلنت دندان با بهترین دندانپزشک ایمپلنت در تهران
نوشتهٔ بعدی
کشیدن دندان ضروری در دندانپزشکی شمال تهران

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button تماس جهت مشاوره 09333868225